| Marian5672 a întrebat:

Salutări TPU! Doresc să îmi achiziționez un Laptop Asus AMD Ryzen 7 3750H. Doresc să știu dacă merge bine, sau dacă duce bine anumite jocuri (ex:CS:GO, Rocket League, GTA V, etc.). Dacă a mai achiziționat cineva acest laptop vreau să știu dacă merge bine, pentru că e destul de scump. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă e ca ăsta, merge rachetă!

https://www.emag.ro/......DTNSCMMBM/

| Marian5672 explică (pentru sierra1):

Ăsta-i șefu

| sierra1 a răspuns (pentru Marian5672):

Să-ți trăiască!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De dus le duce acum depide cu ce FPS, tu nu ne-ai zis model de laptop ci modelul procesorului care este un AMD ryzen 7 3750H.
Depinde mult de ce placa video dedicata are acest laptop!
Acest procesor are o placa video integrata RX Vega 10 care si ea va rula aceste jocuri dar nu se comapara cu una dedicata performanta!
Asa ca da-ne modelul exact al laptopului.