| palpAbil1real a întrebat:

Salutari TPU! Sunt in Germania de vreo lună! As vrea sa imi trimită cineva din Romania niste bagaje care as vrea sa conţină și ceva chestii de la un sexshop. Ideea e e daca poate sa le trimită și dacă da, cum ar trebui procedat? Se poate prin Eurolines? Si ceva detalii dacă imi puteți da... Mulţumesc!
Va rog răspundeţi doar dacă stiti cu exactitate!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am folosit Eurolines pentru a trimite un colet din Anglia in Romania. In colet, era si o mare cutie cu artificii, pocnitori si alea-alea. Totul a ajuns la destinatie fara nicio problema.
Ce nu pricep eu e de ce te-ai da de ceasul mortii pentru articole de sex-shop din Romania, cand poti gasi si in Germania. Am vazut ca au jdemii de magazine de profil.