| palpAbil1real a întrebat:

Sunt in Germania si vreau sa plec in Romania. Ideea e ca vreau sa merg cu trenul. Am inteles ca se poate. Imi plac trenurile happy
Am cautat pe internet trenuri, dar fara rezultat. Am cautat si pe bahn.com. Stiti de unde pot cumpara bilet?
Va rog sa raspundeti doar daca stiti exact. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Macar nu ai spus orasul in care esti.Nu stiu ce legatura spre Romania sa iti caut.
Intra si tu aici si introdu datele.
Sursa:http://www.eurolines.ro/article--Bilete-de-tren--2225.html

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa schimbi o groaza de trenuri, cauta si tu din aproape in aproape pana dai de unul spre Romania