| Docmiau a întrebat:

Salve! Pe Food Panda se pot folosi vouchere DOAR la plata online cu card?

Răspuns Câştigător
| geoor a răspuns:

Da. Eu unul l-am putut folosi doar la anumite restaurante așa că am făcut comandă de pizza și ce să vezi, nu era bună de nimic.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu numai la plata online parca, daca adaugi voucherul respectiv cand dai comanda, la check-out la sectiunea de plata, acesta fiind valid, o sa se adauge si se pune reducerea respectiva. Tu dupa platesti diferenta numai.

Numai bine! ^_^