| Poroje1234 a întrebat:

Samsung galaxy s6 sau iPhone 6? Argumente.

3 răspunsuri:
| Ana1018 a răspuns:

Depinde de buget si preferinte... daca vrei ios sau Android, daca il vrei nou Iphone-ul este mai scump dar daca ti-l doresti mai mult poti sa il iei la mana a doua. Depinde si daca ai avut Android, esti gata sa treci la ios? Eu am Iphone si ma bucur pentru eu prefer ios dar tu alegi ce iti iei.

| mihai69 a răspuns:

De banii ăștia fac o vacanță în Grecia... și mai rămâne și de un telefon cu cartelă! happy
Da' dacă vrei musai telefon de fițe, ia iPhone. Nu că ar fi mult mai bun decât oricare altul...

| DeeDee817 a răspuns:

IPhone 6. Crede-ma ca nu o sa regreți