| gabriel9977 a întrebat:

nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy s5 si Iphone 5s. Vreau argumente.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Galaxy S5, e mai bun la camera, specificatii, rezistent la apa, etc etc etc.
Capac care se scoate, poti schimba bateria, rezolutie a ecranului mai mare, poti sa-i bagi card, si altele. Nu are rost sa te bag acum in detalii tehnice, pentru ca probabil te voi pierde.

| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Cine a avut iphone...sigur nu va renunta la el in favoarea Samsung. Doar poate pentru un HTC M8!
Echipa: www.yourmag.ro