| anonim_4396 a întrebat:

Samsung Galaxy S II sau iPhone 4S? Care e mai bun? Vreau argumente! Cel mai concret raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| darkcloud256 a răspuns:

Din punctul meu de vede Samsung Galaxy S II este mult mai bun deoarece are un procesor mai mare, ecranul e si el la randul lui mare, Samsungul are un internet mai rapid de 21, 6 Mbps in schimb ce Iphone are 14, 4 Mbps. Galaxy SII poate utiliza Skype, Google video și alte servicii de comunicare, nu doar Facetime. amsung spune că Galaxy SII are serviciu de comenzi vocale Vlingo, care poate fi utilizat cu handsfree, nu doar pe telefon ca la Siri al iPhone 4S.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu pot sa afirm ceva. Nici macar nu stiu cum se misca 4s. Nu te grabi, mai ai rabdare sa apara 4s pe piata, sa il vezi pe net, cum se misca, etc, desi cred ca mai bun ar fi 4s

| Gecko a răspuns (pentru sltlp):

Nu stim inca cum se misca iphone 4s dar stium cum se misca sgs2 si pe mine cel putin nu prea ma satisface... tot iphone e alegerea

| iDplm a răspuns:

Diferenta intre iPhone 4 si iPhone 4S: camera de 8 MP, procesor dual core a5, 1080p (full HD)...deci astea le are 4S si la 4 sunt putin mai mici.
Samsung Galaxy SII: Procesor 1, 5 GHz, 8 MP camera, 1080p (full HD), acumulator Li-Ion 1800 mAh.

In concluzie Samsung Galaxy SII este mult mai bun decat iPhone 4 si egal cu iPhone 4S. Iti recomand si pentru durabilitate SII happy

| caian a răspuns:

Pai mai bun e Samsung galaxy deoarrece e cam 13 milioane e mai ieftin si mai bun pe cand iphone 4s e 30-35 de milioane!

| bagdanel00 a răspuns:

Iphone4s