| ..pYtBulL.. a întrebat:

Sapunul PROTEX sau DOVE... stiu ca DOVE e mai eficient dar ma refer care indeparteaza cel mai bine bacteriile de pe mana?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O combinaţie a lor este cel mai bine, o dată îndepărtezi bacteriile şi o dată hidratare.
Pa, pa.

Janina
| Janina a răspuns:

Dove,
eu de la Protex fac alergie, imi iasa bubite mici si nu e prea placut.

| cretzufinish a răspuns:

Ambele sunt bune. Dove e mai cremos, insa antibacterian e Protex.

| EUSIATIT a răspuns:

Amindoua sunt bine dove e fff bine pentru piele o catifeleaza. protexu e ff bine pentru bacterii. folosestele pe amindoua dar diferit[miini. picioare ] si corp si fata dove]

| Eღilia62 a răspuns:

Pt bacterii-protex.
Pt catifelare-dove

| perla a răspuns:

De e pro protejeaza de e dove dauneaza asa ca!?

| patriciabianca39 a răspuns:

Dove e mult mai bun ca Protex.Stiu pentru ca le-am incercat pe ambele iar Dove e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Protex si apoi le dai cu crema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dove e mai bun.Bacteriile sunt indepartate prin frecare cu apa si sapun, protexul nu e un produs antibacterian propriu zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapunul care indeparteaza cel mai bine si chiar prezinta specificatii ca fiind antibacterian, genereaza derivati ai dioxinei, pe scurt te speli cu otrava. Scapi de bacterii si te otravesti. Nu inteleg de ce nu le scot de pe piata (ex.protex.antibacterian) Nu mori din bacterii, mai mult de atat devii rezistent la astfel de microorganisme. Apa + sapun normal, rromi nu se mai spala ca noi ceilalti si sunt mai sanatosi, luati aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma sa realizezi o lucrare pe care vriau sa o propun unei firme prod. de sapun.Indiferent de Firma. E o ceste care face diferenta.Multumesc.e-mail: elov33@mail.ru

| irinus a răspuns:

Protex e mai bun

| adriana97 a răspuns:

Dove este sigur mai bun ca protex te asigur.