| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Scuzati categoria, stiu ca e enervant cand pui o intrebare la categorie ce nu are legatura cu intrebarea, dar am nevoie de un site si cat se poate de repede sad Asta e o intrebare mia mult petru fete.Nu stie careva dintre voi un site de unde pot sa imi comand niste adidas\tenisi.
Funda >big grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

NU mai posta în mod REPETAT aceeaşi întrebare, la aceeaşi categorie GREŞITĂ deoarece ÎNCALCI Regulamentul!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Nu la Dragoste & Sex! E greu să dai un search pe google?! Trebuie să vii să postezi aiurea în tramvai?!
Citiți oameni buni regulile înainte să postați!

| maria22082 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a123793780 sunt la un pret foooarte bun :)si calitate iar daca te uiti mai jos vezi si pe alte culori.Sunt All STAR