| Ricardo26 a întrebat:

Se apropie craciunul si as vrea sa fac un cadou intregii familii a prietenei mele. Dar nu stiu ce. Lor le plac foarte mult jocurile in familie. Gen nu te supara frage. M-am gandit ca as putea sa le iau un joc fain sau mai multe dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta va rog? Orice idei pentru intreaga familie sau pentru fiecare in parte. Mama tata un frate de vreo 14 ani si prietena mea de 18

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Nu te supara frate, Monopoly, Cararea pierduta. etc.

| Oana92 a răspuns:

Exista seturi de jocuri, cu 50, 150 de jocuri (carti, nu te supara frate, etc) si nu sunt scumpe. Eu am gasit in mai multe variante si nu costau mai mult de 60 de lei.

| untu a răspuns:

Monopoly,Europolis,Capital,Scrable, o cutie de sah si table (moara sau tintar)! Sau poti a iei o cutie de rummy!

| crissucriss99 a răspuns:

Buna..cateva jocuri de familie pot fi : monopoly, cluedo, scrabble, europolis, twister..remmy..sper ca te-am ajutat! happy

| crissucriss99 a răspuns:

Monopoly,europolis,scrabble,remmy,twister,cameron,cluedo,