| ralucutza_6101 a întrebat:

Dupa cum stiti se apropie Craciunul, iar eu nu am luat cadouri inca, trebuie` sa-i iau la mama, la tata, la fratemeu si la o prietena, lu` fratemeu, mamei si prietenei deja stiu ce o sa le iau dar cu tata cum fac? Nustiu ce sa-i iau... plus ca nu vreau sa fie nici prea scump. Ma puteti ajuta? Voi ce le luati tatilor de Craciun?

1 răspuns:
| Denisa_7218 a răspuns:

Daca asa fi in locul tau, eu le-as lua urmatoarele:
Mamei:Un parfum delicat(din reviste sau de la magazin)
Tatei:o perna personalizata scriind:"Cel mai bun tatic"
Si respectivei prietene:un plus foaarte foarte pufos(du e mai mult de 20-30 de lei