| RamiiLove a întrebat:

Se apropie Sarbatorile de Iarna, ce cadou m-ati sfatui sa ii i-au prietenului de meu de Mos Nicolae si Mos Craciun? Dau fuundahappy

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

De Mos Nicolae poti incerca ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 si o inimioara de ciocolata(dulciurile sunt traditionale pentru mos nicolae) iar pentru Mos Craciun poti incerca o bratara de piele de genul http://www.crownfashion.ro/......ii-2028224 sau http://www.crownfashion.ro/......83-2028221 Variante: un tricou cu ceva scris haios sau un parfum.

caramela
| caramela a răspuns:

O inimioara, un maimutoi, cv sa ii aminteasca de tine, si un Te iubesc! e cel mai dulce cadouhappy acum depinde si de bugetul tau...

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,pr langa traditionalul `te iubesc `poti opta si pentru un parfum,un articol de imbracaminte,un set compus din fular si caciula, sau poti opta pentru niste produse cosmetice, un portofel sau un obiect decorativ sau mai poti opta pentru o sticla cu o bautura fina ca sa o puna la coloectie happy bafata! De mosul Nicolae merge si o cutie de bomboane pe care sa o savurati impreuna happy

| BRG a răspuns:

Bună, depinde de gusturile lui, dacă are mașină i ai accesorii de mașină, dacă nu i ai haine, sau parfum dacă știi ce folosește, poți să îi i ei un set gileete cu gel de ras și lame s au aparate de ras, poți merge împreună cu el la un film sau un concert bun, dacă îi place muzica veche te ai scos, pe 3 decembrie la sala palatului vine Engelbert Humperdink, omul cîntă super, nu știu cît sînt biletele.

| love_1617 a răspuns:

Ai putea sa alegi cateva poze cu voi 2 si sa le pui asa ca intr.un tablou iar peste sticla... daca ai inteles ce am vr sa.ti zic

| Andreea12345678 a răspuns:

Paiii depindee... poti sa ii cumperi un parfum pe gustul lui, sau un lant dina-la smecher, sau sa-i faci o felicitare/Sa cumperi si sa te faci cu rujjj pe buze si sa faci amprenta pe ea ...etcbig grin

| miercurea a răspuns:

Un ceas si o inimioara cu o poza imprimata cu voi doi.