| Adela200 a întrebat:

Se apropie ziua fratelui meu şi nu am idee ce cadou să-i cumpăr, mă ajutaţi cu nişte exemple. funda:*

Răspuns Câştigător
| ItIsAlright a răspuns:

Cel mai frumos cadou, care i l-am facut si eu unei prietene este un tricou personalizat. Ii poti face un tricou personalizat cu poza lui sau cu un canteret care-i place, eventual. Trebuie sa pui si un mesaj acolo si gata. Se face la magazine speciale. Crede-ma este super daca i-ai face asta cadou. Tu ii cunosti gusturile, stii ce vrea.

1 răspuns:
| PunchLove a răspuns:

O curea sau un portofel de firma? O camasa? http://www.eastside.ro/haine-barbati/curele-pentru-barbati.html