| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a întrebat:

Se apropie ziua unei prietene bune si nu stiu ce sa-i fac cadouhappy... Ceva ideibig grin? funditabig grin

12 răspunsuri:
| Anda_5509 a răspuns:

Pai...depinde de buget, de varsta, si de ce ii place.

Daca e o fire mai feminina(nu stiu cum sa ma exprim), daca ii plac inelele, bratarile ff mult, ai putea sa i iei un inel, o bratara, un lantisor.

Poti sa i cumperi ceva ce si a dorit, sau isi doreste. Ceva care sa ramana amintire peste ani. Poti sa i mai iei o rama cu o poza de a voastra, cosmetice, jucarii de plus, o gentuta(pr mele sunt innebunite dupa genti), cercei, un ceas, o bluzita draguta, ceva cu Hello Kitty(love strucklove struck), ceva pentru camera(gasesti la Bamboo), un cd cu muzica preferata, un joc care i place, o carte cu Twilight(daca e fan ).

| Dizzydizz a răspuns:

O rama cu cateva poze deale voastre:X

| Just kidding a răspuns:

Cerceiiiii :X de exemplu prietenele mele adora cerceii laughing si mai ales ojele. Acuma u le cunosti gusturile. I-ai mai putea lua ceva de argint (o bratara, un inel in forma de inimioara, un lantisor), un parfum, un set gel de dus + deodorant, farduri, etc :*

| Roxii a răspuns:

Un cd cu trupa favorita sau poti sa faci un album de poze cu voi e tare

| Ellena a răspuns:

Pai depinde de buget.ai putea sa ii cumperi un ceas(de mana sau de birou), sa mergi la Smile photo (de ex.) sa scoti o poza in rama cu amandoua, un tricou, la fel, cu poza, jucarii de plus, un parfum, haine.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

O bratara de argint, un cd cu muzica un joc video(daca ii place sa stea la calculator)

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex explică:

Scz am uitat sa mentionezhappy adopta un stil mai rockthinking

| serioousfresh a răspuns:

Pai depinde de personalitatea ei
poti sa ii cumperi o haina pe care si-o dorea... un accesoriu special, daca ai magazinul bamboo in orasul tau sigur vei gasi o multime de chestii interesante acolo:*

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bluza, o pereche de blugi chic.Depinde si de gusturile ei.vezi si u ce poarta de obicei.In cadou ii mai poti pune si un parfum. poti sa-i cumperi si un telefon... daca nu esti in criza financiaralaughinglaughingdar orice iai lua tot prietena ta ramana...gestul conteazasucces

| IoanaEvelina a răspuns:

Pai... uite-te la ea, si vezi ce poarta ea de obicei. cercei, lanturi, bratari, ceasuri, etc... si i-ai si tu ceva diferit, dar ce ai crede tu ca-i placehappy. Sau o carte buna, un film, un ursuletz mare marelaughing; Asta e parea mea:* succes!

| ioana_5009 a răspuns:

Pai ori carui fata cred ca i-ar placea o cutie foarte frumoasa de bijuteri... o placa de intins parul... o pisica, un caine sau un hamster ceva sau o petrecere in pijama super