| seonghwalove123 a întrebat:

Se aproprie ziua amicii mele iar eu doresc sa ii daruiesc un cadou de mare pret, mai exact, un articol vestimentar cu Seonghwa de pe olx dar problema este ca nu gasesc nici macar un anunt care sa aiba in titlu 'articol vestimentar Seonghwa olx.ro' daca cineva stie de ce, primeste coroana! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Nu găsești pe OLX pentru că pur și simplu nimeni nu are de vânzare. Fiindca cei care dețin astfel de articole vestimentare cu artiști muzicali coreeni nu ar vrea să își vândă propriul articol cu Seonghwa, mi se pare logic. Dar de ce nu cumperi de pe site-uri englezești? Oricum OLX e un site incert.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe olx.ro sunt in general vanzari private (second hand sau bisnitari) si probabil cel care a avut asemenea imbracaminte a vandut-o sau a disparut.
Nu vad nici pe ebay imbracaminte cu Seonghwa, ceea ce ma duce cu gandul ca nu-i foarte popular.

| Zuzu1991 a răspuns:

Deci vrei sa ii faci un cadou scump dar la mana a doua
wow, m-ai rupt

| Furnicuta000 a răspuns:

De ce neaparat de pe olx?