| Alexandra58 a întrebat:

Se aproprie ziua mamei mele iar eu nu sunt sigura ce sa ii iau ca si cadou. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| VictoriaVikky a răspuns:

Pai eu zic ceva facut de tine, manual. Prin care sa ii spui cat de mult o iubesti.
Eu cred ca asta e cadoul pe care fiecare mama si-l doreste, nu ceva care costa ogramada etc.
Sper ca te-am ajutat.
La multi ani, mamei tale.

| Alexandra58 explică (pentru VictoriaVikky):

Multumesc pentru ca m-ai ajutat si pentru ca i-ai spus La multi ani.

5 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Poti sa il iei niste pantofi eleganti.

| cristi767 a răspuns:

La Fungift sunt o gramada de cadouri interesante. Poate gasesti ceva ce i se potriveste foarte bine. Arunca o privire: http://bit.ly/VF2vWL

| biancarap a răspuns:

Un album foto, cu poze cu voi douahappy

| DanielleThebest a răspuns:

Daca ai posibilitatea poti sai dai un buchet cu flori cred ca o sa-i placa foarte mult sau o floare in ghivesci!