| LittleLittleMarmaid_1333 a întrebat:

Se mai poarta curelele in talie?!batting eyelashes FUNDA! happyE urgent! straight face

6 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Da, bineinteles. :*

| Mara a răspuns:

Nu conteaza ce se poarta.important e sa te simti bine!

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Da se poarta :*

| carminaburana43 a răspuns:

De purtat se poarta orice ii vine bine anumitei persoane.Caci sunt lucruri ce fac ridicole o anumita persoana dar ca acelasi lucru sa-i stea foarte bine la o alta persoana.Totul depinde de constitutia fizica a persoanei respective.

| AlecsandraG a răspuns:

De purtat nu prea se mai poarta.Curele in talie au fost in voga iarna trecuta.Toata lumea purta la rochii, bluzite -curele in talie.Chiar daca poate nu mai sunt in trend, curelele vor fi mereu un accesoriu frumos si cu care nu poti gresi niciodata.Se vad foarte bine la niste rochii, bluze lungi, le recomand in special persoanelor care vor sa-si accentueze talia si sa estompeze posteriorul.Kiss:*

| Aicha_7433 a răspuns:

Da.si o sa se poarte intotdeauna!tongue