| Lovelypeaches100 a întrebat:

Se poate gasi pepene verde in perioada asta anului?

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Da, la magazinele mari, dar nu iti recomand sa cumperi pentru ca nu sunt buni. Arata ca pepenii dar atat, nu au gust, poti face indigestie de la ei, etc. Mai bine asteapta vara si mananci cand vor aparea in piata

| alina2k18 a răspuns:

Da, eu am vazut in Carrefour, dar eu am si multi asiatici p-aciwinking [ lucky me laughing NOT ], astia cumpara des din ce am vazut prin cosurile lor.

| InvatamProgramare a răspuns:

Am vazut azi in Kaufland

| Georgexyz99 a răspuns:

La Carrefour se gaseste noul Fuzetea cu Pepene Roșu, 4.69 lei sticla de 1.5, si 3.30 lei sticla de 0.5?

| Georgexyz99 a răspuns (pentru Georgexyz99):

Rectific, robotelul TPU nu mi-a acceptat emoji-urile cu pepenele si a aparut semnul întrebării, dar da, se gaseste asa ceva la Carrefour.

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Gasesti foarte greu! In magazinele mari si nu au niciun gust!
Mai bine cauti compot de pepene, gasesti loate mai repede, nu dai nici mult si are si gust