| dexter_3858 a întrebat:

Se va face si in Bucuresti o piata traditionala de Craciun asa cum este la Budapesta, Viena sau Munchen si daca da, unde vor sa o amplaseze?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Da. In plus, Oprescu are ambitia sa bage Bucurestiul in Cartea Recordurilor, cu cei mai multi Mos Craciuni (cica vor umbla 4000 prin Capitala), cel mai mare carnat (no comment...) si cel mai mare tort.

5 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Prin Piata Unirii parca am auzit pe la stiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica da, in Piata Unirii. "Traditional" e mult spus pentru ca traditiile lor nu sunt aceleasi cu ale noastre. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi o piata de Craciun cum sunt in alte capitale europene. Sa avem rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu castiga nimic unii, nu cred ca se va face.

| piupiu a răspuns:

Uite o informatie de pe mediafax:
http://www.mediafax.ro/life-inedit/targ-de-craciun-in-parcul-obor.html? 4728; 3593088