| Gandacelu a întrebat:

Shaorma fara cartofi prajiti, maioneza si cu mai putin kechup ingrasa?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Sigur ca ingrasa fiindca ai o lipie cu carne si altele.Mai bine iti faci acasa o tartina cu sunca slaba si salata verde.

4 răspunsuri:
| Dienuka a răspuns:

Raspunsul este: nu neaparat. Oricum este o combinatie mai buna decat cu cartofi prajiti. In ceea ce priveste sosul acela de maioneza de la shaormerii si chiar si acel sos tomat, sunt foarte diluate. Prin urmare, nu este o drama daca mananci. Sa nu fie insa ceva la ordinea zilei.
Pofta buna happy

| Laura a răspuns:

E întrebare capcană?

| Maya_6425 a răspuns:

Pai depinde ce mai pui pe ea in afara de kechup si maioneza dar ai grija cat mananci ca oricum ingrasa dar daca faci sport dupa ce mananci arzi caloriile si nu se depun! Bafta

| Alexxe a răspuns:

Ketchupul ingrasa.
Cauta pe google : efectele nocive ale ketchupului.