| Anonim2796 a întrebat:

Site uri unde pot gasi lucruri cu Hello Kitty? Este ziua verisoarei mele si este innebunita dupa desenele Hello Kitty.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

Cauta pe net, sigur gasesti o multitudine.
Poti gasi pe H&M, Noriel, Sinsay, Claire s.

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru al0o0o0):

H&M nu are hello kitty, in schimb are Frozen

| al0o0o0 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

H&M are Hello Kitty, dar trebuie sa stai sa cauti atent, fara sa cauti Hello Kitty in bara de cautari, doar sa te plimbi pe site pana gasesti.

| adriangrowinglife12 a răspuns (pentru al0o0o0):

Eu ma refeream in magazin. Online gasesti orice, in magazin mai putin, magazinul si onlineul de la h&m sunt chestii paorape total diferite.

| al0o0o0 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Aaaaaa, nu am stiut. In intrebare ai scris site-uri, deci la asta m-am si referit.