| KaanNoah a întrebat:

Siteul Sportisimo e de incredere?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

A, si tot de pe Sportisimo mi-am luat ghiozdan Nike. Mi-au trimis alta culoare, si o geaca Softshell O'Neill, mi-au trimis alt model. La ghiozdan n-am observat defectul, dar la geaca lipseste elasticul de la gluga, pe o parte doar. Nu-i bai. La o geaca, de pe alt site, maneca era cusuta prost. Logic ca n-am bagat de seama, si dupa cateva spalari s-a facut asa naspa incat ma deranja foarte tare la purtare. Site-ul nu-l mai tin minte, brand-ul e Soulcal. Oricum, site-urile astea cu brand-uri cunoscute vand outlet, ceea ce inseamna ori defecte, ori modele vechi. Daca e model vechi, poate ai noroc sa fie fara defect.

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

E, dar produsele au defecte, mici sau mari, deranjante sau nu.

| KaanNoah explică (pentru Mădă0611):

Ai dat tu de ele?

| Mădă0611 a răspuns (pentru KaanNoah):

Dap. 3 perechi de papuci, Puma. La o pereche nu-i lipita bine pielea in spate. Sunt cusuti, deci nu-i bai, dar se vede urat, daca stii unde sa te uiti. La una e "spalatacit" materialul, sunt tenisi negri, deci se vede. La una, piele intoarsa, kaki, un papuc are pielea mai neteda, si nu e centrat cum trebuie, incat iti deformezi mersul. Pe Answear aceeasi chestie, defecte. Gaura de insiretare e spre interiorul papucului incat se rupe repede. Am rezolvat-o. Perechea asta era bine in rest.

| KaanNoah explică (pentru Mădă0611):

In cat timp ti-au venit coletele? Care a fost cel mai mare timp de asteptare?

| Mădă0611 a răspuns (pentru KaanNoah):

Nu mai stiu, ca ultima comanda a fost acum aproape 2 ani.

| KaanNoah explică (pentru Mădă0611):

La mine de o zi se tot proceseaza comanda. Asa apare...

| Mădă0611 a răspuns (pentru KaanNoah):

A, si tot de pe Sportisimo mi-am luat ghiozdan Nike. Mi-au trimis alta culoare, si o geaca Softshell O'Neill, mi-au trimis alt model. La ghiozdan n-am observat defectul, dar la geaca lipseste elasticul de la gluga, pe o parte doar. Nu-i bai. La o geaca, de pe alt site, maneca era cusuta prost. Logic ca n-am bagat de seama, si dupa cateva spalari s-a facut asa naspa incat ma deranja foarte tare la purtare. Site-ul nu-l mai tin minte, brand-ul e Soulcal. Oricum, site-urile astea cu brand-uri cunoscute vand outlet, ceea ce inseamna ori defecte, ori modele vechi. Daca e model vechi, poate ai noroc sa fie fara defect.

| Holiday a răspuns:

Da, au si magazine fizice in Romania.

| RaAlexandra a răspuns:

Da,comand destul de des si nu am avut probleme. Comanda cu incredere!