| MihaiPaleologu a întrebat:

Siteuri din Anglia unde pot comanda si plati ramburs cunoasteti? Telefoane m-ar interesa, ofer funda.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu știu să fie site-uri străine care să accepte ramburs.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu exista notiunea de ramburs in afara Romaniei. Fa-ti un card daca vrei sa cumperi lucruri din strainatate.

| MihaelaDart a răspuns:

Nici un site din afara Romaniei nu au plata prin ramburs, ci numai cu cardul, paypal, moneygram/western union etc. Doar site-urile care sunt din Romania poti plati si ramburs.
Foloseste paypal daca ai vreo suspiciune cu platile online, cu el iti poti recupera banii imediat si poti face plati pe orice fel de site-uri.