| Dariuspopa a întrebat:

Hei TPU, am si eu intrebare, vreau sa-mi comand ceva dupa net de la H&m si am vazut ca nu se poate plati ramburs, decat cu cardul, am si eu card si am bani pe el indeajuns sa cumpar ce mi-am ales, doar ca nu prea stiu cum functioneaza sistemul asta, deci dupa ce finalizez comanda imi iau banii dupa card sau cum? Ofer funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa ce finalizezi comanda ti se va da formularul de plata cu cardul la care intrdoci datele cerute. Nr de card, titularul cardului si codul de siguranta (ccv-ul de pe spatele cardului). Dupa ce confirmi plata ti se vor lua banii de pe card.

| dada000 a răspuns:

Buna da iti va cere numele si numarul de pe card si iti vor retrage bani atata tot, funda?