| MonsterElectric a întrebat:

Spuneti-mi repede pot sa cumpar bilete la steaua chelsea de la arena nationala? deja s-au vandut 35000 si chiar vreau sa ma duc. daca stiti si de unde pot sa cumpar ar fi bine ( ma refer la maior coravu electroaparataj... )

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti incerca la casele de bilete de langa stadion dar cel mai sigur s-au vandut toate si gasesti doar la bisnitari.

| MonsterElectric explică (pentru Intruder19):

Nu s-au vandut toate biletele online ( 35000 ) si restul de 20000 se vand la casele de bilete

| victor73 a răspuns:

La casele de bilete de langa stadion.
Ori cumperi de la bisnitari.

| Dorin93 a răspuns:

Salut. da add la dorin_lazar93 pe mess. am eu un bilet si nu cred ca ma mai duc