| Saiko93 a întrebat:

Stie careva la ce categorie de incaltaminte s-ar incadra acestia ( ex. sport, trekking, etc. )? Imi da cu virgula deoarece par bocanci fuzionati cu adidasi.

https://www.epantofi.ro/......k-0gj.html

Am incercat sa ma uit la descriere doar ca nu scrie nimic clar sa trag o concluzie sigura la ce situati ( e / i )(alergare, ghete, simple de iarna, baschet, etc. ) sunt buni, practic.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi par că se potrivesc și pentru alergat (sport) dar și de purtat ca încălțăminte de oraș (iarna, primăvara, toamna).

| Saiko93 explică (pentru anonim_4396):

Pai, aia zic sunt stranii deoarece par all inclusive If you get what I mean dupa ce te uiti la firma laughing plus pretul original. Hmm, geniali Ma tenteaza sa-i iau doar ca nu stiu daca o sa ma ajute la alergat Singura indoiala Nu stiu vara daca merg Hmm, faza cu iarna laughing sunt asa wow & WTF in the same time :o Par putin heavy Nu mi par de alergare