| Maxim_Laurentiu_1994 a întrebat:

Stie careva unde pot gasi in ROMANIA "Super Ciccio Black Gold" pentru cei care nu stiu, sunt ochelarii care ii poarta PSY in videoclipul melodiei gangnam style!

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

In pungile de pufuleti cu surprize!
Sau aici... http://www.ebay.com/......1018333760
iti faci cont visa si platesti online.
Daca iti permiti sa dai 700 lei pe asa ceva, iti permiti si transportul.
Sau dai " add to wishlist" si il astepti pe urmatorul mos craciun.

| Maxim_Laurentiu_1994 explică (pentru SmokeyEye):

De aceea am pecificat in ROMANIA nu pe eBay, din cate vad nu gasesti nici falsuri pe aici nvm oricum nu mai conteaza

1 răspuns: