| Sibile a întrebat:

Stie cineva ce mancaruri i se mai da pisicii(in afara de mancarea uscata).Va rog ca numai stiu ce sa-i dau pisicii mele.

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Sunt conserve speciale pentru pisici care contin mancare in sos(deci nu uscata). Mai sunt si un fel de pateuri speciale pentru pisici. Sunt sigur ca vei gasi la magazin. Se gasesc la Kaufland, la Lidl si cu siguranta si in alte parti. Bafta!

4 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

A, si sa nu uit: se mai gasesc si pliculete cu mancare speciala pentru pisici.

| ClauA17 a răspuns:

Lapte cu paine

| dadine a răspuns:

4 veterinari au recomandat sa nu dau pisoiului mancare la plic, decat maxim odata pe an. Aditivii din mancarurile de la plic au diferite substante care le scade sistemul imunitar.
In schimb mi-au recomandat cu drag sa-i dau sticks-uri pentru pisici. Am gasit la lidl ieftine si e innebunit dupa ele. E mai bine sa iti inveti pisica cu un fel de mancare mai ieftina happy (adica mancarea uscata) economic pe viitor laughing

| LalaCat a răspuns:

Poti sa ii dai mancare la plic, exista variante mai scumpe si fara aditivi. De asemenea ii poti da mancare gatita insa foarte usoara ca si pentru copii. De ex: supa cu legume si pui, orez cu pui, pui fiert.