| dolyan a întrebat:

Stie cineva cum mai sunt preturile prin Europa (la chinezi)?
Blugi, bluzoane, geci, incaltaminte etc... Orientativ
Si ar mai fi o intrebare, pentru cei care au idee. Se merita sa cumpar de acolo in speranta sa pun un adaos si sa le vand printre cunoscuti? Am sanse sa ies pe plus, asta facand naveta cutrenul (student) din craiova in bucuresti?

Răspuns Câştigător
| emil11 a răspuns:

Eu iti recomand sa cumperi din dragonul rosu la bax toate marimile la un produs, si poti pune adaos 5-10 lei la un produs.

5 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Poti face ceva bani doar daca vei cumpara en-gros, altfel nu merita.

| alyzee a răspuns:

Blugi 25-30e
bluzoane 10-30e
geci 35-40e
incaltaminte 10-30e
rochii 25e

| DanielDaniel13 a răspuns:

Ar merge sa faci ceva au niste preturi bune en-gross, altfel nu prea se merita.

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, www.hainedevis.ro cu produse de calitate UK si USA,la preturi CORECTE,viziteaza-ne si o sa te convingi ca poti cumpara ceva pe gustul tau ! Produsele se achita la dvs acasa prin curier sau posta! O zi placuta! www.hainedevis.ro va multumeste !

| buzaianuz a răspuns:

Cauta si tu pe nethee hee