| NorbiiT a întrebat:

as dori daca stiti si aveti ceva site-uri cu imbracaminte si incaltaminte de afara, la preturi bune adica sa pot pune un adaos si sa le vand aici, pe scurt vreau sa cumpar pentru revanzare, daca nu ati inteles cereti mai multe detalii va rog, dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| WholeWorldTeam a răspuns:

Buna. Uite aici :
www.ppt.ro

Succes!

| NorbiiT explică (pentru WholeWorldTeam):

Mersi mult Omi1, altul nu mai stii?happy Sau unde as putea cauta site-uri de genul? Nu neaparat din ROMANIA!

| WholeWorldTeam a răspuns (pentru NorbiiT):

Sincer nu prea.Straine nu stiu pentru ca nu am iesit din tara niciodata.