| MoraruMihai a întrebat:

Stie cineva daca 11teamsports e legit?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Regula Nr 1, nu ai încredere intr-un site care nu afișează datele firmei care comercializează. In 90% cazuri e bișniță și evaziune

| doctorandus a răspuns (pentru suntserios):

Pentru punct nl are toate detaliile necesare pentru identificare si contact.

| suntserios a răspuns (pentru doctorandus):

Ahh, ok. Pentru.ro nu avea.

| MoraruMihai explică (pentru suntserios):

Sa inteleg ca 11teamsports.ro nu e legit?

| doctorandus a răspuns (pentru MoraruMihai):

Probabil nu s-au mai deranjat sa deschida filiala in Romania si lucreaza prin firme terte.

| doctorandus a răspuns:

Https://11teamsports.nl/ nu este blocat de firewall-ul meu, deci nu face mari manarii. Din alte tari: nu cunosc.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Da, si punct com si punct ro sunt permise.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

In general, daca vrei sa te feresti de escrocherii foloseste https://quad9.net/

| danciugule a răspuns:

Am cumparat de pe 11teamsports.ro o pereche de Nike Tn Air Max Plus din piele s-au dezlipit la a treia purtare