| monibell13 a întrebat:

Stie cineva daca seara in Auchan sunt mai ieftine produsele? Am avuzit un zvon si doresc o confirmare. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| anca_3211 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu. Erau niste hypermarketuri in perioada sarbatorilor care ofereau preturi promotionale numai la anumite produse, intre orele 22 - 24, dar cum acum nu mai sunt sarbatori...

2 răspunsuri:
| denisa20 a răspuns:

Din cate stiu eu nu.

| roox a răspuns:

Nu, în periaoda sărbătorilor, la Carrefour, între anumite ore, anumite produse erau cu preţ redushappy