| Ichigo a întrebat:

Stie cineva de la ce magazin din Cluj-Napoca pot sa cumpar folie cu bule de aer si cutii de carton (60cm inaltime, 60 cm lungime, 30 cm latime)? Imi trebuie foarte putin, doar 2 cutii si folie ca sa le captusesc interiorul si eventual sa infasor PC-ul + monitorul in ele.

3 răspunsuri:
| DenisANO a răspuns:

Din toate magazile ce detin raione pentru constructii.

| barosanu69 a răspuns:

Este magazinul ala mai in fata de Polus, pe dreapta de la prima intersectie, unde mai mergi 50 de metri si vezi un bloc mare portocaliu, acolo jos este un magazin unde au asa ceva

| Ichigo explică (pentru barosanu69):

De Praktiker zici?