| kaly a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara tricou cu dragonu ak47/batranu records/cumicu/nimenialtu?

Răspuns Câştigător
| demonxyz a răspuns:

Buna! si mie imi plac... pe pagina lui nimeni altu se vand tricouri sper sa iti fie de folos :*(am incercat sa iti las link-ul de la facebook-ul lui dar imi refuza raspunsul... daca vrei id mess no.death90 si ti-l dau acolo:*)

| cristzy a răspuns (pentru demonxyz):

Da-mi id tau sa mi-l dai si mie

3 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Cel mai simplu e sa iei o poza cu ei si iti faci un tricou personalizat.

| kaly explică (pentru AlexX):

As face asa dar stiu da se strica repede imaginea la spalat....am mai facut...