| Chicet a întrebat:

Pentru cei din Iasi: Unde pot gasi un tricou cu Dragonu ak47 sau Cedry2k,Chimie etc. Ca sa nu-l mai iau de pe net! dau funda!

2 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi un tricou simplu si sa mergi undeva sa-l imprimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza exemplul lui bloodyhell, ori du-te la un concert, luna asta pe 27 e in Prahova la Busteni concert cu Dragonu si Sisu si mai multi. Pacat ca nu am ocazia sa ma duc, nu ma lasa ai mei frustrated. Te sfatuiesc sa dai comanda de pe net cu inca cativa prieteni sa se imparta taxa aia de transport in caz ca vrei sa economisesti. Comenzi casesti de pe pagina de Facebook ''Rap-ul este realitate''.
O zi buna.