| PureMadnesS a întrebat:

De unde pot cumpara carti DUEL MASTERS din Constanta?

2 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Da ce misto era desenul acela si jocul bineinteles :(( aveam 10 ani eram innebunit dupa el acu am 15... numai sunt de asa ceva si daca vrei sa cumperi gasesti da doar la balci :) dar sunt carti proaste adica de putere mica (numai stiu cum se zice :) ) nu gasesti carti precum alcadeias intre timp am gasit un site sper ca ti-am fost de ajutor :) http://www.okazii.ro/......-rare.html

| InspectorulTPU a răspuns:

Din pacate nu se mai gasesc si acu sa fim seriosi tu esti de duel master?