| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara produse la fel sau asemanatoare cu cele din Coreea? De preferabil, sa fie de undeva din Bacau happy Daca sunt....

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ce fel de produse? Fii mai explicita.

| Jessicarus a răspuns (pentru Aasdfghj):

Mancare, ca de exemplu : snacks-uri, etc. happy Poate par ciudata, dar nah happy

| Aasdfghj a răspuns (pentru Jessicarus):

Nu pari ciudata dar nu se intelegea la ce produse te referi. Credeam ca doresti obiecte, lucruri de papetarie si chestii de genul. Mancare de la ei chiar nu stiu. Nu cred ca ai sanse sa gasesti in vreun magazin, poate online.

| Jessicarus a răspuns (pentru Aasdfghj):

Ok. Atunci, de unde pot cumpara obiecte sau lucruri de genul? happy

| Aasdfghj a răspuns (pentru Jessicarus):

Pe miniinthebox am vazut chestii de genul. Eu am comandat de pe site-ul asta si a fost totul ok.

| Jessicarus a răspuns (pentru Aasdfghj):

Ok. Mersi.