| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara masca la fel cum poarta cei din Coreea? De preferabil sa fie neagra si de undeva din Bacau. Multumesc happy

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce fel de masti te referi? De carnaval, sau de ten?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Masti pe care le poarta cantaretii coreeni

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alea sunt a-si proteja vocea de microbii care se iau in contact cu alte persoane!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Deci, nu stii de unde pot sa cumpar?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gasesti albe in farmacii si prin spitale.
Colorate doar daca-ti faci singura acasa.

| Clorox a răspuns:

Sunt porcarii, nu-ti lua!

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

De ce spui asta? happy

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai, la ce masca te referi?

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Ma refer la mastile pe care le poarta si cantaretii din Coreea. Gen ca cele de doctori, presupun.

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, eu credeam ca te referi la o masca de fata hidratanta sau ceva de gen laughing
Sper sa gasesti...

| AnaaaaaConstantin22 a răspuns:

Poti sa iti cumperi de pe niste site-uri : Wish, Alliexpress etc! eu mi-am luat si e super smecher! vine prin posta in maxim 7 zile!

BAFTA!

funda?

| anonim_4396 explică (pentru AnaaaaaConstantin22):

Nu stii daca este vreun magazin in Bacau de unde pot cumpara?

| Jessicarus a răspuns:

Ma refer la mastile pe care le poarta si cantaretii din Coreea. Gen ca cele de doctori.