| XSuperGamerHD a întrebat:

Stie cineva un magazin online din Romania care vinde smartphone-uri cu chip snapdragon si sunt de incredere? In afara de quickmobile.ro pentru ca sincer nu prea am incredere in acel magazin...

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

EMAG nu e bun?

| XSuperGamerHD explică (pentru sierra1):

Pff nu asta e problema, la eMAG smartphone-urile au chip Exynos, si acel chip nu e asa de bun comparativ cu cel snapdragon, de asta zic ca vreau un magazin online care vinde telefoane cu CHIP SNAPDRAGON...

| sierra1 a răspuns (pentru XSuperGamerHD):

Mi se pare nesemnificativ. punct

| XSuperGamerHD explică (pentru sierra1):

Pai atunci nu mai raspunde la intrebari la care nu stii sa dai raspunsul.

| sierra1 a răspuns (pentru XSuperGamerHD):

Mi se pare o fiță așa cum aș vrea ca vânzătorul ce-mi dă telefonul să aibă ochii verzi, nu altfel

| Ineys a răspuns:

In Europa telefoanele vin cu Exynos. Daca vrei cu Snapdragon il iei de pe unde gasesti ca sunt cam rare. In plus nu e cine stie ce diferenta.

| XSuperGamerHD explică (pentru Ineys):

Daca nu il stresezi nu e cam nici o diferenta dar daca faci gaming pe un joc cum ar fi COD mobile exynos-ul o sa se incalseasca mai repede si are si fps-dropuri sad

| Ineys a răspuns (pentru XSuperGamerHD):

Ia-ti un Asus pentru gaming, au si telefoane, daca asta vrei.

| morfeo a răspuns:

Mai gasesti si pe olx telefoane sigilate cu snapdragon de la Samsung