| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site unde gasesc jurnale si brelocuri twilight?

Răspuns Câştigător
| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

In magazinele Real sau Carefour.

5 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Buna!
Cam peste tot se gasesc. E ca o manie Hannah Montana.
Cum a zis si 110, poti incerca la Real sau Carrefour sigur se vor gasi ceva obiecte cu Hannah Montana.
Sau in Carrefour se gaseste un "magazinas" pentru obiecte personalizate. Poti sa iti faci insigne, tricouri, sepci, cani etc cu Twilight. Ce-i drept este destul de scump, dar daca nu iti faci 100 de lucruri vei scapa usor.
Despre site-uri...ai putea da un search pe Google, trebuie sa gasesti vreun site de pe care poti cumpara.
Succes! happy

| AnaisC a răspuns:

Incearca in magazinele Real sau Carefour.

| r8driver a răspuns:

Care fundita, aia portocalie?

| GnnAndra a răspuns:

Intra pe http://lucruridragute.blogspot.com si gasesti bijuterii ca in film, brelocuri, calendare.Am facut si eu comanda de calendar. E superb :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite, de aici poti cumpara chestii dragute cu tema Twilight: http://lucruridragute.blogspot.com/2009/05/brelocuri-carti-twilight.html

sau comanda aici: twilightcomenzi@gmail.com.