| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati caut orice poze, reviste, obiecte, brelocuri, insigne, jurnale...etc cu twilight,,,, va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

M-am dus eu mai devreme la chioscul de ziare sa cumpar o carte, si am vazut ca revista popcorn era cu New Moon pe coperta, a, si am mai auzit si de Bravo Special Twilight tongue

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

M-am dus eu mai devreme la chioscul de ziare sa cumpar o carte, si am vazut ca revista popcorn era cu New Moon pe coperta, a, si am mai auzit si de Bravo Special Twilight

| Zodiac a răspuns:

E o boala grea asta.laughing...cauta pe okazii.ro

| diana_6086 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie? vrei sa faci un cadou?