| anonim3333333333 a întrebat:

Ştie cineva unde pot gasi acei şlapi unisex care sunt ori roşii cu dungi albe ori albastri cu dungi albe şi au talpă tare nu sunt din plastic/silicon "moale"? Ii caut pe net şi nu găsesc. Aş dori un site sau un magazin unde îi pot gasi. Mulţumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Aia simpli la 15 lei? E plin de astfel de slapi prin bazare.
Dar nu stiu la ce te referi prin talpa tare, eu am vazut cu talpa din spuma tare, dar nu foarte.

| anonim3333333333 explică (pentru Bondarel99):

Da aceea, imi poti spune un nume de bazar? Sau un magazin online unde i pot gasi?

| anonim3333333333 explică (pentru Bondarel99):

Acei pe care ii aia toti.

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim3333333333):

Eu am luat din bazar de la Obor si cu dungi si cu diferite imprimeuri si costa 15 lei. Cu siguranta gasesti si in Dragonul Rosu sau Europa.
Daca nu esti din Bucuresti cauta bazare pe la tine prin oras.
Pe net chiar nu stiu daca vinde cineva, eu nu am vazut.