| CARMENCITA a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara cablu de date cu cd de instalare sa scot pozele de pe mobil pe calculator in Bucuresti? Nu gasesc si nu am internet pe calculator.

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Pai depinde de telefon. Cabluri USB-mini USB se gasesc la orice magazin de calculatoare. Daca e ceva mai special, sigur trebuie sa gasesti la magazine de telefoane, accesorii, sau la puncte de plata Vodafone, Cosmote, Orange, etc.
Succeswinking

| BRG a răspuns:

Sau dacă ești din bucurești, vezi în mall vitan la etajul 3 este media galaxy, și sigur ăia au acolo.

| CARMENCITA explică:

Pe puncte la Vodafone nu poti cumpara accesorii si nu vand cd de instalare ca e ilegal dar sa luam noi ce le pasa daca e legal.Vai de ei si de noi ca nu avem nici o retea serioasa si adevarata.