| gabyela a întrebat:

am o problema, am incercat sa-mi transfer pozele facute cu telefonul prin cablu de date, pe calculator, dar nu merge crying
cand intru in folderul unde am pozele pe telefon nu le gasesc, dar muzica si altele din telefon le gasesc, dar pozele nu si nu le pot baga in calculator sad
ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Incearca mai tarziu. Poate va merge. Sau poate ca omiti ceva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori nu ai memorie la calculator, ori poti sa incerci pe bluethoot daca ai.