| CARMENCITA a întrebat:

Cum scot pozele de pe Samsung C3050 fara internet ca nu am cu cablu de date? Sau altfel cat mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| stely9523 a răspuns:

Eu am acelasi telefon ca tine si trimit pozele in pc prin bluetoothhappy

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Poti cumpara un adaptor bluetooth, care e aprox. 20-30lei, sau un cablu de date care e aprox. 5-10lei; sau un adaptor de citit carduri care e aprox. 20-25lei. Alegerea iti apartine!

| Silviu_7451 a răspuns:

Te duci la orice prieten cu bluetooth care are cablu de date la telefonul lui si il rogi sa ti le descarce si sa ti le trimita pe mess/mail. Altfel nu ai cum decat daca ai bluetooth la calculator. Bafta!