| anonim_4396 a întrebat:

Stiti magazinul din pasajul bucur obor? ala "el si em" sau asa ceva... ce parere aveti despre el? sunt lucruri ft ieftine, oare de ce sunt asa ieftine?hee hee

9 răspunsuri:
| yoyodedeea a răspuns:

Uuu...esti din zona
nu stiu...adica.stiu magazinu.am intrat o sg data in el cu2 prietene...ne-am amuzat la cateva haine.si am iesitlaughing
deci...chiar n-am idee de pret si calitatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca hainele sunt din europa la suprapret si sunt cumparate cu nici macar jumate din pretul vanzarii si in plus le gasiti mai ieftin la magazinele de 12 lei

| Nyannn a răspuns:

Marfa este adusa din alta tara si de aceea este mai ieftina. App am fost acolo de multe ori si are marfa frumoasa si de buna calitate.winking

| MikyThaa a răspuns (pentru Nyannn):

Asa este! Chiar au haine foarte bune! Majoriatea sunt facute in Turcia!

| Db_Cristina_1995 a răspuns (pentru MikyThaa):

Hainele din Turcia nu sunt calitative laughing)

| MikyThaa a răspuns:

Sunt lucruri de calitate si foarte bune!
Recent tocmai mi-am achizitionat 3 tricouri si o camasa, iar dupa spalare nu si-au modificat cusatura, materialul etc.
Este un magazin cu haine ff dragute si ieftine!
Il recomand tuturor!

| Miv_Andra_1991 a răspuns:

Dar stie cineva programul magazinului elsim? duminica e deschis?

| Nyannn a răspuns (pentru Miv_Andra_1991):

Acesta este programul:
luni - vineri 09.00 - 21.00
sambata: 09.00 - 20.00
duminica: 10.00 - 15.30

| S'art_Alle_1995 a răspuns:

Hey, bună! Stau f aproape și știu bine magazinul. E chiar foarte fain, dar cred că de-acum 4 ani ai aflat asta, nu? (văd că e în feb. 2010 pusă întrebarea). Anyhow, căutam programul magazinului pentru sâmbătă.
Succes!