| Ciobotaru_Lucian_1990 a întrebat:

Stiti un site de unde as putea cumpara cartea Metro 2033 ( in limba romana ). Un site roman va rog ( dau funda ).

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Incearca sa cauti pe eMag, chiar acum 5 minute mi-a sosit o comanda de trei carti de acolo, pe doua le-am luat doar la 5 lei! si sunt romane extrem de mari pe care in librarii le-as lua cu 50 de lei pe putin, plus ca transportul e gratuit. Cauta acolo happy

| Ciobotaru_Lucian_1990 explică (pentru Artemisia):

Imi poti da un link pentru ca nu reusesc sa o gasesc sad

| Ciobotaru_Lucian_1990 explică (pentru Artemisia):

Imi poti da un link pentru ca nu reusesc sa o gasesc sad ( Artemisia )

| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Cauta pe eMag. Dupa parerea mea ii cel mai de incredere. Am comandat si eu destul de multe de acolo. Daca nu gasesti acolo, cauta prin librari, sau la Media Galaxy (si acolo sunt fel de fel de carti). Succes.

| GBF a răspuns:

Eu imi comand cartile in limba romana de pe Elefant.ro happy succesewinking

| IMF a răspuns:

RaspunsuPrimele 3 capitole sunt traduse aici: https://hamsterfericit.wordpress.com/2016/10/04/metro-2033/l tau aici...