| TheLordofSalem a întrebat:

Stiti un site de unde pot comanda o pentagrama intoarsa? Daca trimiteti si un link ar fi excelent. Am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| Geez a răspuns:

Aici ai doar medalion cu pentagrama: http://www.maniacmusic.ro/Medalion_Pentagrama_mare.htm

si mai poti cauta pe bestial.ro.

| MetalForever a răspuns (pentru Geez):

Interesant,tricouri ieftine, de obicei luam de pe black widow(de acolo am cu Immortal, Kreator, Children of Bodom, Onslaught si Metallica)-la 70-80 lei fiecare.
Ai luat ceva? Sunt de calitate?

| TheLordofSalem explică (pentru MetalForever):

De la black widow nu am luat. Doar de pe bestial, pot sa spun ca sunt destul de seriosi si au tricouri de calitate. Nici de la maniacmusic nu am comandat asa ca nu pot sa ma pronunt. Mai e beauty of pain, dar nu am comandat nici de la ei.

| MetalForever a răspuns (pentru TheLordofSalem):

Deci,zici ca sunt bune, numai bine sa umbli cu o pentagrama pe spate, te face sa te simti..liber.