| slayshock1 a întrebat:

Stiti vreun site romanesc unde as putea gasi adidasi Nike Air Jordan?

3 răspunsuri:
| Jasonn99 a răspuns:

Si eu sunt interesat de un astfel de site.Pana acum am comandat de pe eastbay dar tare m-am saturat sa astept 3 saptamani. Urmaresc cu interes topic-ul

| Smecher_George_1973 a răspuns:

Eu sunt incantat de site-ul Okazii.ro si cred ca ar fi bine sa intrii si tu sa te convingi.

| slayshock1 explică (pentru Smecher_George_1973):

Le stiu pe toate de pe okazii si, ori sunt urate, ori sunt second hand si foarte uzate, ori nu au marimea mea...