| Ionutz_2646 a întrebat:

STR8 VS ADIDAS:Ce folositi mai mult? Si ce fel de STR8 sau ADIDAS(ca parfum), ca vreau si eu unu.Are unchimio STR8 Original si miroase misto dar nu stiu nimic de Adidas, ar trebui sa fie ceva de capu firmei nu? Voi ce credeti si cu cine tineti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am adidas, nu mai stiu cum miroase pentru ca eu am alt parfum si imi tine un an si ceva, cu 3 apasari pe buton zilnicwinking

| cretudaniel99 a răspuns:

Adidas miroase mai misto e un miros frumos aproape de armani deci til recomad